Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFTTH damla fiber optik kablo

OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi

OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi

OEM Drop Wire Fiber Optic 2 Core Ftth Indoor Cable FRP KFRP Steel Strength Member
OEM Drop Wire Fiber Optic 2 Core Ftth Indoor Cable FRP KFRP Steel Strength Member OEM Drop Wire Fiber Optic 2 Core Ftth Indoor Cable FRP KFRP Steel Strength Member

Büyük resim :  OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huayixin and OEM
Sertifika: CE/ISO9001
Model numarası: 1-4 çekirdekli iç ve dış mekan

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10km
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Rulo başına 1KM veya 2KM
Teslim süresi: Ödeme sonra 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: ayda 10000KM
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: FTTH, FTTH FTTB FTTX Ağı, DIŞ MEKAN, telekomünikasyon, Telekom Ürün adı: FTTH İç Kablo
renk: Siyah beyaz İletken Sayısı: ≥ 1
Elyaf Türü: G652D G657A1 G657A2 G657 Ceket: LSZH, LSZH / PVC, PVC veya LSZH, PVC dış kılıf
Fiber sayısı: 2, 1, 1-12, 2/4/6/8/12 Çekirdek, 4 Çekirdek / Elyaf uzunluk: 0.5m / 1m / 2m / 5m / özelleştirilmiş, 2KM veya gerektiği gibi, 1km veya 2km, 500m
OEM: Mevcut, Hoş Geldiniz !!!,
Vurgulamak:

OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek

,

OEM Ftth Kapalı Kablo FRP KFRP Çelik

,

OEM FRP Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek

FTTH Bırakma Kablosu Teklidemode FRP/KFRP/Çelik Mukavemeti Üye Fiber Optik Kablo

 

Açıklama:

  • Optik fiber ünitesi merkeze yerleştirilmiştir.
  • İki paralel Fiber Takviyeli Plastik (FRP) twp kenarlarına yerleştirilmiştir.
  • Ardından siyah veya beyaz renkli LSZH kılıf ile kablo tamamlanır.

Özellikleri:

  • Özel düşük bükülme duyarlılığına sahip fiber, yüksek bant genişliği ve mükemmel iletişim iletim özelliği sağlar
  • İki paralel mukavemet elemanı, elyafı korumak için iyi bir ezilme direnci performansı sağlar
  • Basit yapı, hafiflik ve yüksek uygulanabilirlik
  • Yeni flüt tasarımı, kolayca soyun ve birleştirin, kurulumu ve bakımı basitleştirin
  • Düşük duman, sıfır halojen ve alev geciktirici kılıf
  • Basit yapı, hafiflik ve yüksek uygulanabilirlik

Başvuru:

  • İç mekan kablolamalarında kullanılır, özellikle FTTH için kullanılır
  • Erişim bina kablosu olarak kullanılır

Fiber Karakteristik:

 

Kablo kodu

Lif

Saymak

Kablo çapı

mm

Kablo

ağırlık

Kg/km

gerilme

Kuvvet

Uzun/Kısa dönem

n

Ezmek

Direnç

Uzun/Kısa dönem

n

yatak

yarıçap

Dinamik statik

mm

GJXFH-1 1 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 8 30/60 300/1000 15/30
GJXFH-2 2 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 8.5 30/60 300/1000 15/30
GJXFH-4 4 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 10 30/60 300/1000 15/30
GJXH-1 1 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 9 30/60 300/1000 15/30
GJXH-2 2 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 9.5 30/60 300/1000 15/30
GJXH-4 4 (2.0±0.2)×(3.0±0.2) 10 30/60 300/1000

15/30

 

 

Optik Özellikler:

    G.652 G.655 50/125μm 62,5/125μm
zayıflama
(+20°C)
@850nm     ≤3,5 dB/km ≤3,5 dB/km
@1300nm     ≤1.5 dB/km ≤1.5 dB/km
@1310nm ≤0,45 dB/km ≤0.50 dB/km    
@1550nm ≤0,30 dB/km ≤0.50dB/km    
Bant genişliği (Sınıf A) @850nm     ≥500 MHz·km ≥200 MHz·km
@1300nm     ≥1000 MHz·km ≥600 MHz·km
Sayısal Diyafram     0.200±0.015NA 0,275±0,015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu λcc ≤1260nm ≤1480nm    

 

 

 
single mode outdoor aerial ftth drop cable 1 core 2 core 657A flat cable FRP with messenger Fiber Optic Cable
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 1
 
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 2
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 3
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 4
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 5
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 6
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 7
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 8
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 9
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 10
OEM Bırakma Tel Fiber Optik 2 Çekirdek ftth iç mekan kablosu FRP KFRP Çelik Mukavemet Üyesi 11

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin