Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFTTH damla fiber optik kablo

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli

FRP G657 2 Core Ftth Drop Cable Self Supporting For Terminal System
FRP G657 2 Core Ftth Drop Cable Self Supporting For Terminal System FRP G657 2 Core Ftth Drop Cable Self Supporting For Terminal System

Büyük resim :  FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huayixin or OEM
Sertifika: CE/Rosh/ISO9001
Model numarası: FTTH Bırakma Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10km
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Rulo başına 1KM veya 2KM
Teslim süresi: genellikle ödeme yapıldıktan sonra 15 iş günü veya miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 50000km
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: düz ftth bırakma kablosu Ceket Malzemesi: LZSH Ceket
lif: G652D, G655, G657A ve özelleştirilmiş Elyaf Türü: Tek mod
kullanım: açık ve kapalı Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 ℃
Depolama sıcaklığı: -40 ~ + 60 OEM: avaiable
Örneklem: avaiable Garanti: 10 yıl
Vurgulamak:

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Düşme Kablosu

,

Kendinden Destekli G657 2 Çekirdekli Ftth Düşme Kablosu

,

G657 2 çekirdekli ftth kablo

Kendinden destekli Dış Mekan Çelik Haberci Tel FRP G657 FTTH Drop Fibra Optica 2 4 1 çekirdekli fiber optik kablo

Ürün özellikleri

• Fdaha fazla bant genişliği sağlamak ve ağ iletim özelliklerini geliştirmek için lex dayanıklı fiber

• Elyafı korumak ve yeterli gerilim ve basınç sağlamak için iki paralel metalik mukavemet elemanı

• tek metalik mukavemet elemanı, optik kablonun iyi bir gerilme performansına sahip olmasını sağlar

• Optik kablonun basit yapısı, hafifliği ve güçlü uygulanabilirliği vardır.

• benzersiz oluk tasarımı, Kolay soyulabilir ve eklenebilir, kurulum ve bakımı basitleştirir

• Düşük dumanlı halojen içermeyen alev geciktirici kılıf, çevre dostu

 

Başvuru

• İç ve dış kablolama sistemi

• FTTH, terminal sistemi

• İç ve dış şaft, bina kablolaması

Yapısal Parametre

Model numarası. Saymak

Kablo Boyutu

(mm)

Ağırlık

(kg/km)

Tansiyon
(N)

Ezmek

(N/100mm)

Bükme Yarıçapı Statik / dinamik
(mm)
GJYXCH-1Xn 1 (2.0±0.1)×(5.0±0.1) 20 300/600 1000/2200 15/30
GJYXCH-2Xn 2 (2.0±0.1)×(5.0±0.1) 20 300/600 1000/2200 15/30

 

Optik fiber Verim

Tip Fiber zayıflama(+20) OFL Bant genişliği 10G Ethernet bağlantı uzunluğu

Minimum bükülme yarıçapı

 

Şart 1310/1550nm 850/1300nm 850/1300nm 850nm 850nm /
Tipik değer MAKS Tipik değer MAKS
Birim dB/km dB/km dB/km dB/km MHZ.km MHZ.km m mm
G657A1 0.36/0.22 0,5/0,4 --- --- --- --- --- 10
G657A2 0.36/0.22 0,5/0,4 --- --- --- --- --- 7.5
OM3 --- --- 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥1500/500 ≥2000 ≤300 30
OM4 --- --- 3.0/1.0 3.5/1.5 ≥3500/500 ≥4700 ≤550 30

 

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli 0FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli 1

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli 2

FRP G657 2 Çekirdekli Ftth Bırakma Kablosu, Terminal Sistemi İçin Kendinden Destekli 3

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin