Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

1 2 3
companyPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Küresel Telekom
No. Çalışanları : 100~200
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 60% - 70%

Shenzhen Huayixin Fiber Optik Teknolojisigelişmiş fiber optik ürünleri geliştirme ve üretme konusunda lider bir şirkettir, esas olarak fiber optik iç ve dış kablo, CPRI su geçirmez jumper, MPO/MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter üretmektedir.Huayixin, 2019 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek teknoloji girişiminin fahri unvanını kazandı.

 

Fiber optik sektöründe yılların deneyimine sahip fabrikamız, 3600 metrekare üzerinde tam donanımlı ve 26'dan fazla tozsuz üretim hattına sahiptir. Yaklaşık 200 iyi eğitimli personel ve mühendis, gururlu ürünlerimize katkıda bulunmaktadır.Fiber optik kablo için 6 üretim hattımız, 3 yüksek standart MPO/MTP jumper montaj hattımız, standart jumper için 6 üretim hattımız ve 8 PLC Splitter üretim hattımız var. Hızlı konektörler için 3 üretim hattımız var.

 

En gelişmiş ithal parlatma ekipmanı ve test cihazları, ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve EXFO, VIAVI OTDR, JGR ve benzeri gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlar.

 

Tüm optik ürünlerimiz RoHS uyumludur ve Huayixin ayrıca ISO9001, ISO14001 sertifikası almıştır.Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmetimiz tüm dünyadan müşteri kazanmaktadır, Carefiber fiber optik ürünlerini Fransa, Almanya, İngiltere, Amerika, Meksika, Brezilya, Güney Afrika, Ekvador, Peru gibi yurtdışı pazarlara ihraç etmektedir. Huayixin fiber optik sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor.

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin