Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu

Çin 4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu Tedarikçi
4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu Tedarikçi 4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu Tedarikçi 4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek MPO Fiber Optik Kablo Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN-005

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet Adedi İsteği
Ambalaj bilgileri: 1 adet bağımsız statiksiz torba için
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Haftalık 5000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber sayımı: 24 lifler Kablo Malzeme: sertifikası mevcuttur
Ceket renk: su Fiber Modu: Çok modlu, OM3
Kablo çapı: 4.5mm bağlayıcı: MTP veya MPO
test dalga boyu: 850nm IL Testi: 0.35dB
RL Testi: 50dB
Vurgulamak:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

4.5mm Çift Ceket 24 Çekirdek Fiber Optik MTP Önceden Sonlandırılmış Meclis OFNR Kablosu

MTP Kablosu Açıklama:

US CONEC Company'den MTP konnektörüyle monte edilen bu tür kablo, MT Ferrude üzerindeki 12 fiber dizisi için olup kablo üzerinde gerekli rengi karşılayabilir ve Corning fiber sonlandırmamızı kullanabilir. Büyük veri merkezi ve şebeke inşaatı için geçerlidir. Bu katalogdaki bilgi, spesifikasyonlar ve ürün teklifleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Ürün fotoğrafları ve çizimleri müşterilerimizin kolaylığı için ve yalnızca referans içindir. SINO, standart MTP konektörleriyle kablolar sağlar. MTP konektörü, kullanıcıların tek bir konektöre birden fazla kanal bağlamasına olanak tanıyan MT yuvasını kullanır. En yaygın konfigürasyonlar sırasıyla 12 ve 24 kanallı tek ve çift sıralı olmakla birlikte, sadece bir MTP konektörüne yerleştirilen 72 kanala konfigüre edilebilir. Kanallar, erkek konnektör üzerinde iki kılavuz pim kullanılarak tam hizalanır ve itme-çekme kutusu, kazayla kopma riskine maruz kalmadan kolayca çıkartılmasını sağlar. Konektör, çıplak kurdele lifi, yuvarlak gevşek tüp sargısı, paslanmaz çelik ceketleme ve diğer birçok ceketleme seçenekleri ile uyumludur. SINO aynı zamanda koparma kabloları, ağ simülasyon modülleri (TM Box'lar) ve MTP konnektörlü geri döngüler üretmektedir.

40G MPO / MTP KABLOSU AÇIK 12 FİBER MONTAJ ÖZELLİKLERİ


Kanallar # 1-4 Rx için (Al)
Tx (İletim) İçin # 9-12 Kanalları
Kanallar # 5-8 kullanılmamış

8 Fiber Mini-Core Kablosu:

Parametreler Min Tipik maksimum birim

İşletme

dalga boyu

Tek mod 1310/1550 mil
Çok modlu 850
Ekleme Kaybı

Tek mod

Düşük Zarar

0.30 dB

Çok modlu

Ödül

0.35
Geri dönüş kaybı Tek mod 65
Çok modlu 20
Elyaf Türü PN Açıklamaını İzle
Bağlayıcı Türü PN Açıklamaını İzle
uzunluk PN Açıklamaını İzle m

Ceket rengi

Sarı SMF G652 ve G657 Fiber
Portakal OM1 62.5 / 125um, OM2 50 / 125um
su OM3 50 / 125um, OM4 50 / 125um

 

40G: 1 x 12F MPO / MTP Fiber Grafiği
Elyaf Rengi MPO / MTP MPO / MTP
Mavi Rx Tx
Portakal Rx Tx
Yeşil Rx Tx
Kahverengi Rx Tx
Kullanılmamış N / A ............................ N / A
Kullanılmamış N / A ............................ N / A
Kullanılmamış N / A ............................ N / A
Kullanılmamış N / A N / A
arduvaz Tx Rx
Beyaz Tx Rx
Kırmızı Tx Rx
Siyah Tx Rx

Kısa isim 12 / 24F Çok Modlu OM4 Bagaj Kabloları

Zayıflatma Katsayısı

[dB / km]

≤ 3.5 Max (850nm)

≤ 1.5 Max (1300nm)

≤ 2.7 Typ (850nm)

≤ 0.9 normal (1300nm)

Standartlara Uygunluk TIA / EIA-568-C.3 ve ISO / IEC 11801
Renk Seçenekleri MM Elite (mor)

Fiber Türü (ISO / IEC 11801) 50 / 125um, OM4, Mor

Zayıflatma Katsayısı

[dB / km]

≤3.5 Maks (850nm)

≤1.5 Maks (1300nm)

≤2.7 Tip (850nm)

≤0.9 Tip (1300nm)

Minimum Bant Genişliği:

Aşırı doldurulmuş Başlat [Mhz-km]

≥1500 (850 nm)

≥500 (1300nm)

Minimum Bant Genişliği:

Lazer Etkili Modal Bant Genişliği [Mhz-km]

≥4000 (850 nm)
Ceket Malzemesi

Yükseltici - OFNR

LSZH - Düşük Duman Sıfır Halojen

Plenum - OFNP

Tip ve Renk

Kod Konnektörleri

sokma

Kaybı (IL)

Optik

Geri Döndürme Kaybı (RL)

İşletme

Sıcaklık

Multimode MTP ® Standart Bağlantı 0.35 dB Tipik (All Fibers) 0.75 dB Maksimum (Tek Fiber) 1,3

> 20 dB

(0 ° Parlak Parlak) 2,3

-40 ℃ ila 75 ℃ arası

IEC 61300-3-4'e göre 1 IL testi;

IEC 61300-3-6'ya göre 2 RL testi;

3 IEC 61280-4-1 uyarınca 50μm fiber ve 850nm'de çevrelenmiş önerilen flux launch koşuluyla test edilmiştir.

Anahtar Teslimi Özellikler:

► Veri Merkezi ortamlarında önemli bir yerden tasarruf sağlar;
► Kurulum süresinin azaltılması;
► Mükemmel optik ve mekanik özellikler;
►% 100 test edilmiştir;
► 40 ve 100Gbps protokollerine uygunluk.

Uygulama:

► Veri Merkezi Altyapıları;
► Telekomünikasyon Altyapıları.

► Sipariş Kılavuzu:

(1) Her makara için gözleri çekerek büyük uzunluk doludur.

(2) 40G / 100G Çözümümüzün fiber kanalları SINO çizimlerinde gösterilecektir, lütfen daha fazla ayrıntıya bizimle iletişime geçin.

(3) 40G / 100G Çözümümüzdeki MPO / MTP Gövde Meclisleri, anahtar-up MPO adaptörüne (Tip-B) anahtar üzerinden bağlanır, lütfen farklı adaptör yönlendirmesi gerekiyorsa bizimle iletişime geçin.

(4) 12-Fiber kablolu veya diğer fiber sayısı olan MPO düzenekleri gerekiyorsa lütfen "MPO Gövde Montajı" leaftına bakın.

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)