Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü

Çin 12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü Tedarikçi
12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü Tedarikçi 12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü Tedarikçi 12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü Tedarikçi 12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü Tedarikçi

Büyük resim :  12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SO - 002

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet Adedi İsteği
Ambalaj bilgileri: 1 adet bağımsız statiksiz torba için
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 50000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: SMF, Singlemode Çapı: 3.0mm
Fiber sayımı: 24 Alev Derecelendirmesi: OFNP
Dış Ceket Rengi: Sarı test dalga boyu: 1310
Ekleme kaybı: ≤0.35dB Polarite: Tip A (Düz Geçişli)
Vurgulamak:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

12 Kadın MPO Bagaj Kablosu / Fiber Optik Bagaj Kablosu 10G LR SFP + Bağlantı Bağlantısı Çözümü

Anahtar kadar, 0,35dB IL, 3.0mm Kablo Ceketi, 10G LR ve yüksek yoğunluklu veri merkezi için tasarlanmış.

10G Ağ Veri Merkezi İçin 12 Strand MTP (Dişi) - MTP (Dişi) Bağlantı Noktası Gövde Kablosu

Bağlayıcı MPO'dan MPO'ya Ceket OD 3.0 mm
Lif Kategorisi 9 / 125μm (SMF) Cinsiyet Kadından Kadına
Fiber Sayısı 12 Dalga Boyunu Test Edin 1310nm
Ekleme Kaybı ≤0.35dB Geri dönüş kaybı ≥55dB
Polarite Tip A (Düz geçiş) Dayanıklılık ≥500 kez
Çalışma sıcaklığı -40~ 80 Fiber Sınıfı G652D
Alev Derecelendirmesi LSZH Dış Ceket Rengi Sarı

Özellikler ve faydalar:


► Sonlandırma hatalarını ortadan kaldırın, Minimum kurulum süresi;
► Her bir kablo, düşük ekleme kaybı ve geri yansıma için% 100 test edilmiştir;
► Optimize edilmiş performans - Elite MTP ve ayrı prim konektör;
► İlgili paralel optik ağlarda 10G LR'yi destekleyin;
► IEC-61754-7 ve TIA-604-5 (FOCIS-5) standart konektörlerine uygundur;
► Uygulanabilir paralel optik ağlarda 10G LR;
► IEC-61754-7 ve TIA-604-5 (FOCIS-5) standardına uygundur.

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?


PS: OM4 ve OM3 fiber modu arasındaki fark şu şekildedir
1. OM4, özellikle VCSEL lazer iletimi için geliştirildi ve 550 Meter'e kadar 10 Gig / saniyelik bağlantı mesafelerine izin veriyor (OM3 ile 300M'ye kıyasla).

2. OM4 için etkili modal bant genişliği OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablo için 4700 MHz.km, OM3 için 2000 MHz.km'dir.

Teknik veri:

Atama Elyaf Çapı (μm) Tip 10Gbps Ethernet 10GBASE SR / LR 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 / PLRL4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR10 / IR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 33 Metre (SR) Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 82 Metre (SR) Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 300 Metre (SR) 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR10)
OM4 (Lazer İyileştirilmiş) 50/125 Çok modlu 400 Metre (SR) 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR10)
Tek mod 9/125 Tek mod 1310nm'de 10KM (LR) 1km (PLRL4) 2KM (IR4 PSM)

10Gb / sn Ara Bağlantı Ağları için Tip A MTP Dişi Kablolama

Yüksek Kalite MTP Kablosu Garantisi:


1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yivler için tasarlanmış hassas plakalarla tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulamasını sağlar ve hte cilalı MT ferruğun tüm parametrelerini uyarlar ve endüstri standartlarını aşar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek lif sayımı kablo montajları için gerekli tüm optik test yelpazesini sağlar.

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)