Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Montajı

3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş

Çin 3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş Tedarikçi
3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş Tedarikçi 3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş Tedarikçi 3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş Tedarikçi 3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş Tedarikçi

Büyük resim :  3.0mm Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 002

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet Adedi İsteği
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 500 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Coonector: MXC Fiber sayımı: Çift yönlü
Renk: yeşil Kılıf malzemesi: LSZH
Kablo çapı: 3.0mm Ekleme kaybı: ≤0.2dB
Dönüş kaybı: 55dB Dayanıklılık: ≥1000 kez
Vurgulamak:

fiber cable assemblies

,

fiber optic cable accessories

3.0MM Çıplak Şerit Fiber Optik Montaj 48F Çok Modlu OM3 Fiber Optik Kablo MTP - MXC Fiş

Önümüzdeki beş yılda üç katına çıkacak bant genişliği ve mesafe gereksinimleri olan hızlı teknoloji büyümesini ve yeni nesil açık hesaplama raf ölçekli mimarileri desteklemek için, ağ sistemleri üreticileri (sunucular, depolama ve altyapı), sırayla farklı özel ağ bölümlerini kolaylaştırmalıdır Üstün iletim performansı elde etmek için. SINO'nun bir ekipman paneli arayüzü olan MXC Optik Bağlantısı Çözümü, bulut servis sağlayıcıların gelecekteki iletim gereksinimlerini desteklemek için ayrık mimariler yoluyla olağanüstü verimlilikler ve tasarım esnekliği elde etmelerini sağlar. Yeni optik konektör arayüzü, tek hesap platformlarının spektrumunu en yoğun dağıtım gerektiren çok karmaşık, yüksek performanslı bilgisayar uygulamalarına kadar geniş bir veri merkezi uygulamalarını desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Özellikler ve faydalar:

► Parmaklık başına 64 fiber destekler;

► Büyük ölçüde azaltılmış bileşen sayısı ile basitleştirilmiş panoya monte hazne ve montaj tasarımı;
► Çakma önleyici parmak mandalı;
► MXC-MPO / MTP fan-çıkışı kablo yapılandırmaları mevcuttur;
► Standart MT-halka uyumlu;
► Çok fiberli kablo konstrüksiyonlarını 12 ila 64 lif arasında destekler.

Teknik veri:

MXC IL MTTP IL
850 nm'de
1.2 dB 0,6 dB
1.2 dB 0,6 dB

BOM
Yok hayır. Açıklama Miktar
1 MXC FİŞ KONNEKTÖRÜ 1
2 MTP KONNEKTÖRÜ, 48F 1
3 BARE RIBBON OM3 3 12F, Soyulmaz 4xL
4 MARKALAMA KOLÇAK 25mm, VN-035 1

Bare Ribbon Cable Profil Görünümü:

Özellikler:

ÇTP BAĞ MXC
YAN A ELYAF RENGİ YAN B
ROW A
- 1
- 2
1 MAVİ 3
2 PORTAKAL 4
3 YEŞİL 5
4 KAHVERENGİ 6
5 GRİ 7
6 BEYAZ 8
7 KIRMIZI 9
8 SİYAH 10
9 SARI 11
10 MOR 12
11 PEMBE 13
12 Akuada 14
- 15
- 16

ÇTP BAĞ MXC
YAN A ELYAF RENGİ YAN B
SAAT B
- 17
- 18
13 MAVİ 19
14 PORTAKAL 20
15 YEŞİL 21
16 KAHVERENGİ 22
17 GRİ 23
18 BEYAZ 24
19 KIRMIZI 25
20 SİYAH 26
21 SARI 27
22 MOR 28
23 PEMBE 29
24 Akuada 30
- 31
- 32

ÇTP BAĞ MXC
YAN A ELYAF RENGİ YAN B
SATIR C
- 33
- 34 tane
25 MAVİ 35
26 PORTAKAL 36
27 YEŞİL 37
28 KAHVERENGİ 38
29 GRİ 39
30 BEYAZ 40
31 KIRMIZI 41
32 SİYAH 42
33 SARI 43
34 MOR 44
35 PEMBE 45
36 Akuada 46
- 47
- 48

ÇTP BAĞ MXC
YAN A ELYAF RENGİ YAN B
DÖRT D
- 49
- 50
37 MAVİ 51
38 PORTAKAL 52
39 YEŞİL 53
40 KAHVERENGİ 54
41 GRİ 55
42 BEYAZ 56
43 KIRMIZI 57
44 SİYAH 58
45 SARI 59
46 MOR 60
47 PEMBE 61
48 Akuada 62
- 63
- 64

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)