Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Montajı

40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği

Çin 40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği Tedarikçi
40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği Tedarikçi 40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği Tedarikçi 40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği Tedarikçi 40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği Tedarikçi

Büyük resim :  40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: CHINA
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 08464

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: İsteğe Göre Bir Adet MOQ
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Delivery Time: Delivery In 7 - 15 Business Days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: Singlemode Renk: siyah
Malzeme: Paslanmaz çelik Fiber sayımı: 12
bağlayıcı: MPO / MTP İş Türü: 40G
Konut: PC; ABS Bağdaştırıcı: MPO ÇÇP
Vurgulamak:

fiber optic cable assemblies

,

fiber optic cable accessories

40 Gig Açılı Delik Paneli 12 Bağlantı Noktalı, LGX Fiber Panel Modüler Kaset Düzeneği

SINO'nun MPO / MTP ® Açılı Patch Panelleri MPO / MTP ® ve LC ayrı konektör arayüzleri arasında güvenli geçişler sağlar. MP yama ve aktif ekipman bağlantıları ile MPO / MTP® omurgalarını arayüzlemek için kullanılırlar. Önceden yerleştirilmiş panel, yüksek yoğunluklu veri merkezi altyapısının hızlı bir şekilde kurulmasına ve aynı zamanda hamle, ekleme ve değişiklikler sırasında sorun giderme ve yeniden yapılandırmaya olanak tanır. Açılı Panelin sığ derinliği bakır raf sistemleri için uygundur. MPO / MTP ® Açılı Paneller, optik performans ve güvenilirlik sağlamak için fabrika kontrollü ve test edilmiş MPO / MTP ® -LC fanout'ları içerir. Zorlayıcı düşük enerji bütçesi, yüksek hızlı ağlar için önemli ölçüde geliştirilmiş düşük giriş kayıpları içeren düşük kayıplı MPO / MTP® Elite® ve LC Premium versiyonları sunulmaktadır.

Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU-T); Tavsiyeler:


1. G.650 Tek Modlu Liflerin İlgili Parametreleri İçin Tanımı ve Test Yöntemleri;
2. G.652 Sıfır Dağılımlı Tek Bant Değiştirmeli Tek Fiber Optik Fiber Kablonun Özellikleri;
3. G.655 Sıfır Dışı Dispersiyonu Değiştirilmiş Tek Modlu Optik Fiber Kablonun Özellikleri.


Uluslararası Elektroteknik Komisyonu:


IEEE Std 1222 TM, All-Dielektrik Kendiliğinden Desteklenen Fiber Optik Kablo için IEEE Standardı.

Optik fiberlerin genel
Bu spesifikasyonda aksi belirtilmediği sürece optik fiber için tüm şartlar ITU-T G.652D standartlarına uygun olmalıdır. Kaplamayla karşılaştırıldığında daha yüksek bir kırılma indeksine sahip olan fiber optik göbek SiO2'den (Silikon dioksit) Ge02 (germanyum dioksit). Optik fiberin kaplaması SiO2'den yapılır. Birincil kaplama, UV ile iyileştirilebilen bir akrilattan yapılır. Bu makyaj lifi mikro bükülme kayıplarına ve aşınmaya karşı korur.

Teknik Özellikler:

Özellikleri Koşullar Belirtilen Değerler Birimler
Optik Özellikler
Mod sahası çapı (MFD) 1310nm
1550nm
9.2 ± 0.4
10.4 ± 0.8
Μm
Μm
Kesme dalga boyu (λcc) ≤1260 Nm
Zayıflatma katsayısı 1310nm
1383nm
1550nm
≤0.35
≤0.34
≤0.22
DB / km
DB / km
DB / km
Makro bükme kaybı Ф60mm, 100döngü,
1550 nm'de
≤0.05 DB
Zayıflama düzensizliği ≤0.05 DB
Dağılım katsayısı 1288-1339nm
1271-1360nm
1550nm
≤3.5
≤5.3
≤18
Ps / (nm.km)
Ps / (nm.km)
Ps / (nm.km)
Sıfır dispersiyon dalga boyu 1300 ~ 1324 Nm
Maksimum sıfır dispersiyon eğimi ≤0.093 Ps / (nm2. Km

Grup kırılma indeksi

(Tipik değer)

1310nm
1550nm
1.466
1.467
Geometrik karakteristik
Kaplama çapı 125.0 ± 1.0 Μm
Çekirdek / kaplama merkezlilik hatası ≤0.8 Μm

Uygulama:

Düşük ekleme kaybı;
Yüksek dönüş kaybı (arayüzde düşük yansıma miktarı);
Kurulum kolaylığı;
Düşük maliyet;
Güvenilirlik;
Düşük çevresel duyarlılık;
Kullanım kolaylığı.

Özellikler & Yararları:

Düşük ekleme kaybı;
Yüksek dönüş kaybı (arayüzde düşük yansıma miktarı);
Kurulum kolaylığı;
Düşük maliyet;
Güvenilirlik;
Düşük çevresel duyarlılık;
Kullanım kolaylığı;

10-GbE multimode ve singlemode optik ağlar;
Bina içi omurga ve yatay fiber bağlantıları;
Binalar arası OSP giriş sonları;
Veri Merkezi ve WAN ana çapraz bağlantı sonlandırmaları;
Uzaktan veri bağlantılarını hızlı dağıtma;
Fiber'e Abone Olun (FTTX);
Düşük yansıma açısı lehçe singlemode uygulamaları.

Teknik Bilgiler:

KONNEKTÖR TÜRÜ SC LC LC KISA BOOT LC AÇIK BOOT
Uygulanabilir standart IEC 61754-4
TIA 604-3
IEC 61754-20
TIA 604-10-A
IEC 61754-20
TIA 604-10-A
IEC 61754-20
TIA 604-10-A
TERMİK / MEKANİK PERFORMANS
Çekme yükü (N) 100 100 100 100
Çiftleşme döngüleri 1000 1000 1000 1000
Çalışma sıcaklığı (℃) -40 ° C'den + 85 ° C'ye
KONUT RENGİ
SM PC Mavi Mavi Mavi Mavi
SM APC Yeşil Yeşil Yeşil Yeşil
MM Bej Bej Bej Bej

Duruş yapısı:

SİPARİŞ BİLGİLERİ:

Mod Tip Renk Simpleks Yapılandırma
SM APC Yeşil E2APCUGREEN İki delikli ve SC ayak izi ile birlikte flanş
SM PC Mavi E2UBLUE
MM PC Bej E2UBEIGE
SM APC Yeşil E2APCUGREEN / FL SC ayak izi ile Flangeless
SM PC Mavi E2UBLUE / FL
MM PC Bej E2UBEIGE / FL


İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)