Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

Hızlı Ethernet için Os2 Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo 9/125nm

Hızlı Ethernet için Os2 Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo 9/125nm

Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet
Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet

Büyük resim :  Hızlı Ethernet için Os2 Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo 9/125nm En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huayixin or OEM
Sertifika: CE/Rosh/ISO9001
Model numarası: SC APC çift yönlü

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik torba ambalajı
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 5-8 iş günü miktarına bağlıdır
Yetenek temini: Ayda 500000 adet
Detaylı ürün tanımı
ad: SC APC Dubleks yama kablosu Bağlayıcı Tipi: SC apc
renk: Yeşil Fiber kablo: G652D G657A
Ceket Malzemesi: LSZH uzunluk: Özelleştirilmiş 1/2/3/5/10....
Stander kaybı: <0.3dB OEM: Mevcut
Örneklem: Mevcut Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

125nm Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo

,

Os2 Sc Apc Fiber Optik Kablo

,

9 125 fiber optik kablo

sc apc'den sc'ye apc os2 dubleks tek modlu 9/125nm 3.0mm 3M 5M ftth SC APC fiber yama kablosu

  • SC Fiber Sınıfına Yüksek Kaliteli ve Duyarsız SC: G.657.A2 Yama Kablosu Tek modlu 9/125 OS2 fiber, hızlı Ethernet, Fiber Kanal, Gigabit Ethernet Hızları, veri merkezi, tesisler, eğitim, LAN, SAN, ticari, 10GBASE-L (1310 nm), 10GBASE-E (1550 nm), 1000BASE-LX (1300 nm) ve Asenkron Transfer Modu (ATM) uygulamaları.Video, veri ve ses hizmetlerini destekler.
  • Bu Fiber OS2 9/125 FC/FC Fiber Bağlantı Kablosu, TIA/EIA 492AAAA ve IEC60793-2-10 A1b standartlarına ve RoHS özelliklerine uygundur.
  • Bu SM fiber, 3.0 mm çapında sarı renkli bir cekete sahiptir.OS2 kablolarının 1550 nm'de 0,36 dB/km zayıflaması vardır - 1310 nm'de 0,22 dB/km
  • Bu FC'den FC'ye Tek modlu Dubleks OS2 fiber bağlantı kabloları -40ºC ila +75ºC arasında çalışır ve minimum kurulum bükülme yarıçapı 5,0 cm ve minimum uzun vadeli bükülme yarıçapı 3 cm'dir.
  • Standart telekom fiber patch kablolara karşı azaltılmış bükülme kaybı hassasiyeti: İç mekan kablo kurulumlarında Esnek Kurulumlar için Optimal, artık duvarlarda, tavanlarda, kanallarda (FTTH) ve diğer engebeli yüzeylerde fiber kıvrımları hakkında endişelenmeden kullanılabilirler.

Özellikleri:

  • Dalga boyları: 1310 ve 1550
  • Sarı ceket
  • Bükme Yarıçapı: Duyarsız G.657.A2/B2 (7,5 mm)
  • Kablo Kılıfı: 3.0mm PVC
  • Çalışma Sıcaklığı: -4 ila 158F (-20 ila +70 C)
  • Standart Zip Kordon
  • Çekirdek: OS2 Bükülmeye Duyarsız Fiber - 9/125 Mikron
  • Fiber Derecesi: G.657.A2
  • Polarite: A(Tx) - B(Rx)
  • Lehçe: UPC'den UPC'ye
  • OS2 9/125 fiber, ITU-657 A2/B2'ye uygundur
  • Mevcut Çoklu Boyutlar: (1m,3m,5m,10m,20m)

Şartname:
 

Parametre

Birim
FC,SC,LC ST,MU,MTRJ,
SM AA SM AA
UPC APC UPC UPC UPC
Ekleme Kaybı dB ≤0.2 ≤0.2
Geri dönüş kaybı dB ≥55 ≥65 ≥35 ≥55 ≥35
tekrarlanabilirlik dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
dayanıklılık dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
değiştirilebilirlik dB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Basınç Dayanımı n F>300
Çalışma ömrü Zamanlar n>1000
Çalışma Sıcaklığı -40~75
Depolama sıcaklığı -45~85
Kablo Çapı santimetre 0.9,2.0,3.0 veya belirtilen
 

 

Hızlı Ethernet için Os2 Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo 9/125nm 0Hızlı Ethernet için Os2 Dubleks Sc Apc Fiber Optik Kablo 9/125nm 1

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin