Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4

MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4
MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4

Büyük resim :  MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Global Telecom
Sertifika: CE/ROSH/IOS9001
Model numarası: Fiber Optik Yama Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Stander paketleme
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50000SETS
Detaylı ürün tanımı
Üretim adı: MPO MTP'den dubleks LC'ye kablo demeti Bağlayıcı: MTP,MPO , MTP (Elite),MPO (Elite),SC,LC
Ceket: Yükseltici (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH Fiber Çekirdek: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli
Geri dönüş kaybı: ≥60dB (SM), ≥30 dB(MM) uzunluk: 1M, 3M, 5M veya özelleştirilmiş
Çok Modlu Fiber: OM1, OM2, OM3, OM4 Kaybı Ekle: ≤0,35dB (SM), ≤0,30 dB (MM)
Vurgulamak:

MTP Fiber Optik Yama Kablosu

,

MPO Fiber Optik Yama Kablosu

,

OS2 QSFP+ - SFP+ Kablosu

fiber optik patch kablolar QSFP+ - SFP+ OS2 OM3 OM4 MPO MTP patch kablosu

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 0

①MPO/MTP Ana Kablo
②MPO/MTP Demeti Kabloları
③MPO/MTP Fan çıkışı 0,9 mm Yama Kabloları
④IP Serisi MPO/MTP Montajı
⑤Yüksek Yoğunluklu Yama Kabloları
⑥MPO/MTP Geri Döngüsü
⑦MT Yama Kabloları
⑧MPO/MTP Kasetleri
⑨MPO/MTP Fiber Optik Patch Panel

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 1

QSFP+ - SFP+ OS2 OM3 OM4 MPO MTP fiber optik çıkış kablosu
Zaman alan alan sonlandırmaya uygun maliyetli bir alternatif olan MTP Breakout kablosu, yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır
Yer tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde.MTP veya MPO konektörleri ile optimize edilmiştir.
10/40/100G yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları.Lütfen dikkat: ABD Conec MTP konektörleri MPO ile tamamen uyumludur
standartlar, genel MPO konektörlerine kıyasla daha yüksek performans seviyeleri elde ediyor.


UYGULAMA
Veri iletişim ağı
Optik Sistem Erişim ağı
Depolama alanı ağ fiber kanalı
Yüksek yoğunluklu mimariler


ÖZELLİKLERİ
1. Standart, Elit / Düşük Kayıpta mevcut ekleme kaybı tipi
2. Fiber sayısı 6, 8, 12 ve 24'te mevcuttur
3. MTP/MPO konnektör tipi Erkek ve Dişi olarak mevcuttur
4. Fiber tipi SM (G652D, G657A1, G657A2), MM (OM3, OM4) olarak mevcuttur
5. Fan çıkışı uzunluğu 0,5m, 1m, vb.
6. MTP, MPO, APC veya PC parlatma tipinde bulunan çoklu fiber konektör tipi
7. LC, SC'de APC veya UPC parlatma tipinde bulunan tek fiber konektör tipi
8. Fabrikada sonlandırıldı ve garantili kalite ile test edildi
9. Yerden önemli ölçüde tasarruf etmek için yüksek yoğunluk

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 2

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 3

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 4MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 5

MPO MTP Fiber Optik Yama Kablosu, QSFP+ - SFP+ Kablosu OS2 OM3 OM4 6

 

Performans seviyesi
Standart
Seçkinler
bağlayıcı
mod
uç yüz
IL(maks) (dB)
RL(dak) (dB)
IL(maks) (dB)
RL(dak) (dB)
MPO/MTP
SM
12F/APC
≤0.70
≥60
≤0.35
≥60
24F/APC
≤0.75
≥60
≤0.35
≥60
48F/APC
≤0.75
≥60
 
 
AA
12F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
24F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
48F/PC
≤0.50
≥20
 
 
LC/SC/FC/ST
SM
 
≤0.30
≥60
≤0.10
≥60
UPC
≤0.20
≥50
≤0.10
≥50
AA
bilgisayar
≤0.20
≥30
≤0.10
≥30

Not:
1. Test dalga boyu: SM@1310/1550nm,MM@850/1300nm;
2.Standart uygunluk: GR-326,GR-1435.

 

Mekanik özellikler
Kalem
Kriterler
uygunluk
50 Çiftleşmeden Sonra △IL
MPO/MTP
≤0.3dB
GR-1435
△IL 500 Çiftleşmeden Sonra
LC/SC/FC/ST
≤0.2dB
IEC 61300-2-2
Min Büküm Yarıçapı (Dinamik)
20*OD (Kablo Çapı)
Min Büküm Yarıçapı (Statik)
15*OD (Kablo Çapı)

 

Çevre Koşulları
Kalem
Kriterler
uygunluk
Çalışma Sıcaklığı
-40~60°C
IEC 61753-1
Depolama sıcaklığı
-45~85°C

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin