Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC

OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC
OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC

Büyük resim :  OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Global Telecom
Sertifika: CE/ROSH/IOS9001
Model numarası: LC Dubleks Çok Modlu OM4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Stander paketleme
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50000SETS
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: LC Dubleks Patchcord tip: LC Dubleks Çok Modlu, Fiber optik ara bağlantı kablosu
Bağlayıcı Tipi: SC, LC, FC, ST Nominal Dış Çap: 0.9mm / 2.0 mm / 3.0 mm
Ceket Rengi: Turuncu, sarı, mavi... Kablo Çapı: 1,2 mm, 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Ceket Malzemesi: LSZH, PVC, OFRN, ORNP Çok Modlu Fiber: OM1,OM2,OM3,OM4 Tedarik Yeteneği
Vurgulamak:

2 Metre Fiber Optik Yama Kablosu

,

LC Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu

,

OM4 çok modlu fiber bağlantı kablosu

Fiber Optik Yama Kablosu

LC Dubleks Çok Modlu OM4 2 Metre 50/125 LC


1.Fiber optik patch kablosu, hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur.
2. Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch kablosu, önceden cilalanmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir.
3. Bu uç yüz tipleri, maksimum tekrarlanabilirlik sağlarken daha hızlı cilalama ve düşük geri yansıma ve optik kayıp sağlar

UYGULAMA
1.Telekomünikasyon
2.CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm
3.Askeri sanayi
4.Tıbbi

ÖZELLİKLERİ
1.Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
2. Yüksük uç yüzeyi önceden kubbeli
3.Mükemmel mekanik dayanıklılık
4. Tekrarlanabilirlik açısından iyi
5.Karşılığında iyi
6.Yeşil Üretim, CE, RoHS Standardı

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC 0

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC 1

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC 2

OM4 2 Metre Fiber Optik Patch Cord LC Dubleks Çok Modlu 50/125 LC 3

mod
Tek mod
çok modlu
Lehçe
UPC
APC
bilgisayar
Ekleme Kaybı
≤0.30dB
≤0,20dB
≤0,20dB
Geri dönüş kaybı
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Dalga Boyu Testi
1310/1550nm
850/1310nm
Dayanıklılık (500 Çiftleşme)
≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı
-40℃~+60℃
Depolama sıcaklığı
-45℃~+85℃
Yangına dayanıklı
IEC 60794-2-30
Standartlara Uygun
ROHS,IEC ve GR-326

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin