Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

Telekomünikasyon için SC UPC LC UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM Dubleks

Telekomünikasyon için SC UPC LC UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM Dubleks

SC UPC LC UPC Fiber Optic Patch Cord SM Duplex For Telecommunications
SC UPC LC UPC Fiber Optic Patch Cord SM Duplex For Telecommunications SC UPC LC UPC Fiber Optic Patch Cord SM Duplex For Telecommunications

Büyük resim :  Telekomünikasyon için SC UPC LC UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM Dubleks En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Global Telecom
Sertifika: CE/ROSH/IOS9001
Model numarası: SC / UPC-LC / UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Stander paketleme
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50000SETS
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: SC/UPC-LC/UPC, Fiber Bağlantı Kablosu tip: patchcord, Fiber optik patch cord
kullanım: FTTH, Dış Mekan/İç Mekan Çap: 0.9mm / 2.0 mm / 3.0 mm
Bağlayıcı Tipi: SC, LC,FC,ST,MTRJ,MPO,E2000 Teknik özellikler: PC / UPC / APC
Elyaf Türü: Tek Yönlü ve Çift Yönlü Kalite kontrol: 100% göndermeden önce test
Vurgulamak:

SC LC UPC Fiber Optik Yama Kablosu

,

Fiber Optik Yama Kablosu SM

,

yama kablosu sc lc duplex

Fiber Optik Kablo SM SC/UPC-LC/UPC Yama Kabloları

1.Fiber optik patch kablosu, hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur.
2. Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch kablosu, önceden cilalanmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir.
3. Bu uç yüz tipleri, maksimum tekrarlanabilirlik sağlarken daha hızlı cilalama ve düşük geri yansıma ve optik kayıp sağlar
UYGULAMA
1.Telekomünikasyon
2.CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm
3.Askeri sanayi
4.Tıbbi
ÖZELLİKLERİ
1.Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
2. Yüksük uç yüzeyi önceden kubbeli
3.Mükemmel mekanik dayanıklılık
4. Tekrarlanabilirlik açısından iyi
5.Karşılığında iyi
6.Yeşil Üretim, CE, RoHS Standardı

 

Telekomünikasyon için SC UPC LC UPC Fiber Optik Yama Kablosu SM Dubleks 0

 

mod
Tek mod
çok modlu
Lehçe
UPC
APC
bilgisayar
Ekleme Kaybı
≤0.30dB
≤0,20dB
≤0,20dB
Geri dönüş kaybı
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Dalga Boyu Testi
1310/1550nm
850/1310nm
Dayanıklılık (500 Çiftleşme)
≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı
-40℃~+60℃
Depolama sıcaklığı
-45℃~+85℃
Yangına dayanıklı
IEC 60794-2-30
Standartlara Uygun
ROHS,IEC ve GR-326

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin