Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası

Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH
Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH

Büyük resim :  FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Global Telecom
Sertifika: CE/ROSH/IOS9001
Model numarası: LC UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Stander paketleme
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000sets
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: LC UPC, Lc upc sm örgüsü kullanım: FTTH
tip: Fiber Pigtailler, Fiber optik yama kablosu Sertifika: RoHS, ce
Ceket çapı: 0.9mm uzunluk: 1M veya diğer uzunluk
Bağlayıcı Tipi: SC FC LC ST Uygulama: Telekomünikasyon
Vurgulamak:

Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm

,

RoHS 0.9mm LC UPC Pigtail

,

FTTH için RoHS pigtail lc upc

fiber optik örgü LC UPC APC SC APC UPC fabrika kaynağı FTTH örgüsü

Özellik
1. Seçenek için farklı fiber çapı: 0.9mm, 2mm veya 3mm
2. Herhangi bir uzunluk mevcuttur: 1m, 1.5m veya istediğiniz diğer uzunluk.
3. Telekom seviyesi ve 0,3 db'nin altında ekleme kaybı.
4. Seçenek için SC,LC,FC,ST konektörü.
5. Örgü, IEC 874-10 uluslararası standardına uygundur.

 

Ürün adı
Fiber Optik Pigtail
Elyaf Modeli
Tek mod
ürün modeli
12C LC/UPC Domuz Kuyruğu
Fiber Çekirdek
9/125μm
Optik Konektör
LC
Ceket Rengi
sarı renk
Konektör Uç Yüzü
UPC
Ceket Çapı
0,9 mm
Çalışma ortamı
Kapalı
Ceket Malzemesi
PVC veya LSZH

 

Parametre
SC, LC,FC,ST Elyaf örgüsü
SM
AA
bilgisayar
UPC
APC
bilgisayar
Ekleme kaybı (tipik)
≤0.3
≤0.3
≤0.3
≤0.3
Geri dönüş kaybı
≥45
≥50
≥60
≥30
değiştirilebilirlik
≤0.2dB
Tuz Spreyi
≤0.1dB
tekrarlanabilirlik
≤0.1dB (1000 kez)
Titreşim
≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Sıcaklık
≤0.2dB (-40+85 100 saat devam eder)
Nem
≤0.2dB (+25+65 93 RH100 saat)
Apex Ofset
0μm ~ 50μm
Eğri yarıçapı
7mm ~ 25mm

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası 0

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası 1

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası 2

FTTH için Kapalı 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS ce Sertifikası 3

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin