Shenzhen Huayixin Technology Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Yama Kablosu

SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı

SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı

SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems
SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems

Büyük resim :  SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HYX
Sertifika: CE/ROSH/IOS9001
Model numarası: SC UPC Domuz Kuyruğu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Stander paketleme
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50000SETS
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: SC UPC Domuz Kuyruğu Bağlayıcı Tipi: SC FC ST LC UPC
Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, ftth Geri Dönüş Kaybı (dB): Upc>50dB; Yükselt>50dB; APC>55dB APC>55dB
boyutlar: 2.0mm, 3.0mm, 0.9mm..Özelleştir Ekleme kaybı: <0.3db
Vurgulamak:

SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri

,

CATV Fiber Optik Pigtail

,

sc upc Pigtail

SC/UPC Tek Modlu Tek Yönlü Fiber Optik Pigtail

Açıklama
Optik Fiber Pigtail, sahada fiberlerin hızlı ve kolay sonlandırılmasını sağlar. 900 mikron için seçenekler mevcuttur ve tesisatçının ekipman ve fiber patch panellerde dakikalar içinde sonlandırmasını ve bağlantı kurmasını sağlar. Hızlı bağlantı sistemimiz epoksi, yapıştırıcılar için her türlü gereksinimi ortadan kaldırır. veya pahalı kürleme fırınları. Her bağlantının mükemmel olmasını sağlamak için tüm önemli adımlar fabrikada yapılmıştır.


Özellik
1.Düşük maliyet
2.Düşük Ekleme Kaybı ve PDL
3. Yüksek geri dönüş kaybı (arayüzde düşük miktarda yansıma)
4.Fabrikada Sonlandırılmış ve Test Edilmiştir
5. Kurulum kolaylığı
6.Güvenilirlik
7. Düşük çevre duyarlılığı
8. Seramik Yüksüklü Bağlantı Elemanı

Başvuru
1. Erişim Ağı
2.Telekom/CATV Sistemleri
3.Aktif cihaz sonlandırması
4.Yerel Alan Ağları (LAN'lar)
5.Metro
6.Test ekipmanı
7. Veri işleme ağları
8.Geniş Alan ağları (WAN'lar)
9.FTTX
parametreler
Standart Fiber Kablo Grupları
Elyaf Türü
SM(G.652/G.657)
MM(OM1/OM2/OM3/OM4/OM5)
Ceket Malzemeleri
LSZH/OFNR/PVC
Konektör Tipi
FC/SC/LC/ST/MU/DIN/SMA/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
Yüksük Malzemeleri
Seramik
Dalga Boylarını Test Etme
1310±30/1550±30nm
850±30/1300±30nm
Ekleme Kaybı (dB)
≤0,25dB
≤0.3dB
TIA/ÇED-455-107
(PC/UPC/APC)
(PC/UPC)
İade Kaybı (dB)
≥50dB(PC/UPC)
≥40dB(PC/UPC)
TIA/ÇED-455-107
≥60dB(APC)
 
değişim yeteneği
≤0.2dB
Kablo Grupları
Pigtail/Simplex/Dubleks/Fan-out Yama kablosu
Çalışma Sıcaklığı (ºC)
-10 ~ +70
Depolama Sıcaklığı (ºC)
-40 ~ +85
paket
1 adet/torba
Belirtilen tüm değerler konektörlerle birlikte

SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı 0SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı 1

SC UPC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu CATV Sistemleri İçin Düşük Ekleme Kaybı 2

 

İletişim bilgileri
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin