Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(11)
Çin Düşük Kayblı Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 20dB In - Line Metal Muhafaza Fabrika

Düşük Kayblı Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 20dB In - Line Metal Muhafaza

Düşük Kayblı Tek Modlu Fiber Optik Zayıflatıcı 20dB In - Line Metal Muhafaza Fiber optik zayıflatıcı ya da optik zayıflatıcı, serbest alan ya da bir optik fiberdeki bir optik sinyalin güç seviyesini düşürmek i... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin 3.0 x 54 MM Fiber Inline Optik Zayıflatıcı Çelik Boru Seramik Askı Fabrika

3.0 x 54 MM Fiber Inline Optik Zayıflatıcı Çelik Boru Seramik Askı

3.0 x 54 MM Fiber Inline Optik Zayıflatıcı Çelik Boru Seramik Askı SINO ayrıca, Fiber Optik In-Line Zayıflatıcı, kaynak gücünü kabul edilebilir bir algılama seviyesine düşürecek bir hat içi sabit kayıp ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Premium LC Sabit Optik Zayıflatıcı 7dB Dişi-Dişi Plastik Muhafaza Fabrika

Premium LC Sabit Optik Zayıflatıcı 7dB Dişi-Dişi Plastik Muhafaza

Premium LC Sabit Optik Zayıflatıcı 7dB Dişi-Dişi Plastik Muhafaza Sabit Fiber Optik Zayıflatıcılar, çeşitli uygulamalarda tek modlu fiber konektörlerin zayıflatılması için ideal kompakt adaptör stili aletlerdir... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin 5dB SC / FC Gümüş Simpleks Yapıcı Zayıflatıcı Fiber Optik Montajı Fabrika

5dB SC / FC Gümüş Simpleks Yapıcı Zayıflatıcı Fiber Optik Montajı

5dB SC / FC Gümüş Simpleks Yapıcı Zayıflatıcı Fiber Optik Montajı SINO'nun Fiber Optik Yapı Zayıflatıcısı, belirli bir zayıflamada sinyal gücünü azaltmak için sc fiber optik pikap veya patch kablolarına ba... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin SC - SC Tek Fişli Fiber Optik Zayıf Efektör Tek Modlu 5dB 1550nm Mavi Fabrika

SC - SC Tek Fişli Fiber Optik Zayıf Efektör Tek Modlu 5dB 1550nm Mavi

SC - SC Tek Fişli Fiber Optik Zayıf Efektör Tek Modlu 5dB 1550nm Mavi SINO Optik gücü azaltmak için tek modlu (1310 / 1550nm) optik bağlantınıza hızlı bir şekilde kurulabilen, Sabit Bir In-line fiber optik SC ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Taşınabilir ST-ST Hava Boşluklu Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Simplex CATV ekipmanı için Fabrika

Taşınabilir ST-ST Hava Boşluklu Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Simplex CATV ekipmanı için

Taşınabilir ST-ST Hava Boşluklu Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Simplex CATV ekipmanı için SINO, tek modlu uygulamalar için UPC ST fiber optik zayıflatıcı ve APC ST fiber optik zayıflatıcı tedarik eder; 1310nm ve ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Simpleks Erkek - Dişi Fiber Optik Zayıf Efektif Setleri 3dB 9 / 125um SC Port Fabrika

Simpleks Erkek - Dişi Fiber Optik Zayıf Efektif Setleri 3dB 9 / 125um SC Port

Simpleks Erkek - Dişi Fiber Optik Zayıf Efektif Setleri 3dB 9 / 125um SC Port SINO Fiber Optik Zayıflatıcı Kitleri, tüm inline zayıflama gereksinimleriniz için uygun maliyetli ve uygun bir çözüm sunar. ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Siyah Optik Fiber Zayıflatıcı 15dB MU UPC Erkek - Dişi Tek Mod Fiber Zayıflatma Fabrika

Siyah Optik Fiber Zayıflatıcı 15dB MU UPC Erkek - Dişi Tek Mod Fiber Zayıflatma

Siyah Optik Fiber Zayıflatıcı 15dB MU UPC Erkek - Dişi Tek Mod Fiber Zayıflatma SINO'nun Singlemode ve Multimode zayıflatıcıları, iletişim dedektörlerinde kullanılan optik gücü azaltmak için iletişim sistemleri... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Yeşil Zayıflatıcı 5dB, LC-APC Port Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Fabrika

Yeşil Zayıflatıcı 5dB, LC-APC Port Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

Yeşil Zayıflatıcı 5dB, LC-APC Port Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Bölmeli LC zayıflatıcısı ve dişi erkek LC fiber zayıflatıcısı dahil olmak üzere tek modlu LC fiber optik zayıflatıcılar tedarik ederiz. Kaliteli ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Çin Plastik LC Kadın Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit Fiş Stili MM 850nm Çalışma Dalga Boyu Fabrika

Plastik LC Kadın Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit Fiş Stili MM 850nm Çalışma Dalga Boyu

Plastik LC Kadın Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit Fiş Stili MM 850nm Çalışma Dalga Boyu Farklı modda fiber optik zayıflatıcı, SC / FC / LC / ST / MU, farklı dB, fiş tipi ve kadın tipi için tekli fiber optik zay... Read More
2018-10-09 09:39:17
Page 1 of 2|< 1 2 >|