Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um

Çin Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um Tedarikçi
Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um Tedarikçi Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um Tedarikçi Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um Tedarikçi Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um Tedarikçi

Büyük resim :  Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 008

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet Adedi İsteği
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 50000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: su Bağdaştırıcı: LC
Stil: Dörtlü Veri bağlantısı: 10G OM3
Konut: Plastik Kol: Fosforlu bronz
Fiber türü: Multimode, 50 / 125um
Vurgulamak:

fiber optical adapter

,

fiber optic cable adapter

Aqua Quad LC - LC Fiber Optik Adaptör 10G OM3 Multimode 50 / 125um

Bu tür bir 10G OM3 LC - LC Quad Fiber Optik Adaptör sunabilir ve Fiber ağ cihazları arasındaki bağlantıyı sağlar. Bu kuplör, kısa mesafeli ağlar için benzer konnektör türlerinin yüksek hızlarda bağlanmasını sağlar. Kısa mesafeli sinyal iletimi için 10G OM3 fiber optik ürünler kullanılır. SINO, rekabetçi fiyatlarla geniş bir fiber adaptörü seçeneği sunmaktadır. Bu adaptörler, çeşitli optik fiberleri birbirine bağlamanıza izin verir.

Özellikler:

► Bağlantı Türü: LC'den LC'ye;
► Muhafaza: Plastik;
► Telekomünikasyon: Dörtlü;
► Veri Bağlantısı: 10G OM3;
► Kol: Fosfor Bronz;
► Stil: SC Ayak İzi;
► Kadından Kadına;
► Renk: Aqua.

Uygulama:

► Telekomünikasyon;
► Bilgisayar ağları;
► CATV şebekeleri;
► Aktif cihaz sonlandırma;
► Enstrümantasyon.

Özellikler:

Parametre Birim LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000
SM MM SM MM SM
UPC APC PC PC PC UPC PC PC APC
Ekleme Kaybı (Tipik) DB ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0,2 ≤0.3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0.3 ≤0.3
Geri dönüş kaybı DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Değiştirilebilirlik DB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Tekrarlanabilirlik DB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Dayanıklılık Zaman > 1000 > 1000 > 1000
Çalışma sıcaklığı -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Depolama sıcaklığı -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85


Teknik veri:

Öğe Parametre
Bağlayıcı Türü LC
Elyaf Türü Multimode, Dubleks
Ekleme kaybı ≤0.3dB
Çiftleşme Dayanıklılığı ≤0.2dB tipik değişim, 1000 kez
O pe derece Sıcaklık - 40 ~ + 75
St o r ag e T em p e u e r bir t r - 40 ~ + 85

Sipariş Kodu:

M APC Yeşil LCAPCUGREEN

İki delikli ve flanşlı

LC ayak izi

SM PC Mavi LCBLUE
MM PC Bej LCBEIGE
SM APC Yeşil LCAPCUGREEN / FL

LC ile Flangeless

Ayak izi

SM PC Mavi LCBLUE / FL
MM PC Bej LCBEIGE / FL

Körük Olarak Daha Fazla Fiber Optik Adaptör:

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)