Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı

Çin LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı Tedarikçi
LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı Tedarikçi LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı Tedarikçi LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı Tedarikçi

Büyük resim :  LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 003

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet Adedi İsteği
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber sayımı: 12 Kablo tipi: Çok modlu, OM3
bağlayıcı: MPO - SC Renk: su
Yapısı: Fanout Metre: 1m
Ağırlık: 0.08KG Çapı: 0.9mm
Vurgulamak:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

LC - MPO Fiber Optik Kablo 12 Çekirdek Fanout Kitleri 1M Metre 25Db Geri Dönüş Kaybı

Bu dokümandaki tüm SINO'nun MTP (MPO) kablo grupları Düz ​​Bir Kutupluluk gösterir (A'dan A'ya, B'den B'ye). Çapraz Polarite (A'dan B'ye, B'den A'ya) veya Çift Flip polaritesi mevcut, ayrıntılar için lütfen satış ekibimize başvurun.

Özellikler ve Uygulamalar:

► Konsolide noktadan çalışma istasyonu çıkışlarına kadar dolap alanına veya yatay yama eklentisi kurulumu için;

► MPO / MTP, ceketli şerit kablo ile bir araya getirildi; tekli fiber konektörlere 0.9 mm ayaklı kare bir fanout kiti aracılığıyla geçiş;

► Erkek veya kadının 12 fiber arayüzünde 8/12-elyaf MPO / MTP'de fiber sayısı mevcuttur;

► Farklı kurulum gereksinimlerine cevap verecek özel frakasyon uzunluğu.

NOTLAR:


(1) OM3 (50/125 10 Gig), 300 metreye kadar Lazer hızı iletiminde. 550 metreye kadar iletim için 10 Gig elyafı mevcuttur, ayrıntılar için lütfen satış ekibimize başvurun;
(2) Adventum kablo seçilirse maksimum kesme uzunluğu 3000 mm;
(3) Furkasyon uzunluğu toleransı: + 50 / -0mm;
(4) Singlemode seçilirse, MTP uç yüzey parlatma APC olacaktır;
(5) Eğer çoklu mod seçilirse, MTP uç yüzey parlatma düz olacaktır.

Meclislerin Performansı:

ÇTP / MPO Fesih

Optik Performans
Performans Tip

Tek mod

(APC lehçesi)

Çok modlu

(PC / Düz Lehçe)

Standart

Seçkinler

Düşük Zarar

Standart

Seçkinler

Düşük Zarar

Maksimum Ekleme Kaybı ≤0.75dB ≤0.35dB ≤0.60dB ≤0.35dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Yok
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C -40 ° C ila 80 ° C
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850nm

Genel Bağlayıcı Fesih

Optik Performans
Performans Tip Tek mod Çok modlu
UPC APC PC
Maksimum Ekleme Kaybı ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Tipik Ekleme Kaybı 0,2dB 0,2dB 0,2dB
Geri dönüş kaybı ≥55dB ≥65dB ≥25 dB
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C -40 ° C ila 80 ° C
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850nm
Geometrik performans
Telcordia standardı GR-326-CORE'a göre üretilmiştir.

MTP ® / MPO Sonlandırma:

Optik Performans
Performans Tip

Tek mod

(APC lehçesi)

Çok modlu

(PC / Düz Lehçe)

Standart Elit Düşük Kaybı Standart Elit Düşük Kaybı
Maksimum Ekleme Kaybı ≤0.75dB ≤0.35dB ≤0.60dB ≤0.35dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Yok
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ila 80 ℃ -40 ℃ ila 80 ℃
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850nm

Montaj Yapısı İllüstrasyon:

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)