Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Montajı

144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü

Çin 144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü Tedarikçi
144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü Tedarikçi 144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü Tedarikçi 144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü Tedarikçi 144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü Tedarikçi

Büyük resim :  144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 013

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Talep üzerine 1 Adet Adedi
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 8000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber sayımı: 144 lif bağlayıcı: LC Dubleks
Bağlayıcı Sayısı: 72 x LC Dubleks Renk: siyah
Fiber türü: Singlemode, 9 / 125um Kaset Türü: 19 inç
Vurgulamak:

fiber optic cable assemblies

,

fiber optic cable accessories

144F19 İnç Açılı Patch Panel 1U 72 x LC Dubleks Tekli Mod Konektörü

144 noktadan LC'ye monte edilen, termik bağlı bağlantı için 144 çekirdek koparma kablosunda kullanılan, genellikle veri merkezi ve ağda uygulanan 19 '' 1U Açılı Fiber Optik Yama Paneli sunabiliriz. Panelin önüne 72 x LC Duplex portu ve bağlantı için 12F array MTP / MPO Gövde Kablosu vardır, kablolama montajında ​​ağ oluşturma konusundaki düşünce ve performansı iyi karşılayabilir.

Özellikler:


► 19''rack montajı, panel ve modüller soğuk haddelenmiş çelik sacdan imal edilmiştir;
► Modül 24 LC veya 12 SC adaptör portuna gelir ve MTP / MPO bağlantısına geçer;
► 1U yama paneli kapasitesi, 3 modül ile tam dolu 72F'ye kadar gelir;
► Fabrikada önceden terminasyon yapılmış modül, yerinde tak ve çalıştır, fiber ekleme ve kablolama kablolarına gerek kalmadan maliyeti düşürür.


İlişkili Standartlar:

► Veri Merkezi Altyapısı;
► Depolama Alanı Ağı-Fiber Kanal;
► Yükselen 40 ve 100 Gps Protokolleri.

Teknik veri:

MTP ® KONNEKTÖRÜ

Bağlayıcı Türü IL Ortalama IL Maximum Geri dönüş kaybı
MTP ® Elit (MM) 0.10db 0.35db 20db
MTP ® (MM) 0,20db 0,65 db 20db
MTP® Elite (SM) 0.10db 0.35db 60db
MTP ® (SM) 0,25db 0,75db

GENEL KONNEKTÖR

Elyaf Türü Tek mod Çok modlu
Parametre UPC APC
Ekleme Kaybı Maksimum <0,30dB
Geri dönüş kaybı 55dB > 60dB > 20dB
Dayanıklılık 1000 Çift
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ila 80 ℃
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850nm

Ürünler İnşaat:

İlgili Fiber Optik Montajı:

Sipariş Bilgisi:

Ürün Açıklaması

MTP / F / PC - LC / UPC / DX - OM3 - 12B - B2.0 - 1.5M / 0.6M - LSZH - Aqua - A

1 2 3 4 5 6 7 8 9

1 - Bağlantı A

MTP / F / PC: MTP Dişi, PC lehçesi; MTP / F / APC: MTP Bayan, APC lehçesi;

MTP / M / PC: MTP Erkek, PC lehçesi; MTP / M / APC: MTP Erkek, APC lehçesi;

2 - Bağlayıcı B

LC / UPC / DX; LC / APC / DX; LC / UPC / SX; LC / APC / SX; LCP / UPC;

LCP / APC; SC / UPC / DX; SC / APC / DX; SC / UPC / SX; SC / APC / SX;

FC / UPC; FC / APC; ST / UPC

3 - Fiber Modu OM1, OM2, OM3, OM4, OS2, G657A1
4 - Fiber Sayımı ve Tipi 12R: 12F Şerit; 12BR: 12F Çıplak Şerit; 12B: 12F Mini Yuvarlak Kablo
5 - Fanout Türü B2.0: 2.0 bölme kiti ile fan.
6 - Uzunluk 1,5M / 0,6M: Kablo toplam uzunluğu 1,5M, fan çıkış uzunluğu 0,6M, vb.
7 - Kablo Ceket Malzemeleri LSZH.
8 - Kablo Ceketi Rengi Aqua (OM3, OM4) Turuncu (OM1, OM2), Sarı (SM).
9 - Polarite A: Tip A; B: Tip B; C: Tip C.

Not:

1. Endüstriyel standarda göre MTP parlatma: SM-APC parlatma, MM-PC parlatma

2. MTP konektör gövdesi rengi: SM-Sarı, OM1 / OM2-Bej, OM3 / OM4-Aqua.

Çalıştaya Genel Bakış:

Fiber Optik Bağlantı için RFQ'nuzla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bize bir iletişim verin, en iyi yardımımızı deneyelim.

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)