Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Montajı

12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti

Çin 12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti Tedarikçi
12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti Tedarikçi 12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti Tedarikçi 12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti Tedarikçi 12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti Tedarikçi

Büyük resim :  12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SINO
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: SN - 0087

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Talep üzerine 1 Adet Adedi
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 PC / Plastik Tepsi, 1 PC / Hediye Kutusu
Teslim süresi: 7 - 15 İş Gününde Teslimat
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 8000 Adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: siyah Lif Öğesi: Singlemode
vücut: PC plastik bağlayıcı: MTP - SC
kutusu: Yüklü Bağdaştırıcı: MTP Adaptörü
Vurgulamak:

fiber optic cable assemblies

,

fiber cable assemblies

12F Fiber Optik Komples SC / APC - MTP Tek Modlu Kaset Fan Çıktı Kaseti

Uygulamalar:

1. Veri ve telekom sistemlerinde yüksek yoğunluklu arka plan ve Baskılı Devre Kartı (PCB) çözümleri için uygundur;
2. Verici ve alıcılarda kullanılan MTP marka konektörler, standart konektörlerin yoğunluğunun 12 katına kadar varırlar ve önemli yer ve maliyet tasarrufu sağlar;
3. Kompakt tasarım, kurulum alanı sınırlamaları ile kullanım için ideal olan küçük ve hafif kablolarla yüksek fiber sayısı uygulamalarına hitap eder;
4. MTP marka kablo kanalları, yama panellerinde konektör stilini değiştirme yönünde herhangi bir karar alındığında esneklik sunar; yeni kasetler yeni konektör stili ile patch panelin çapraz bağlantı tarafında değiştirilme olmaksızın kurulabilir Kablo gövdesindeki konektör;
5. MTP marka konektörü, tek bir kullanıcı tarafından birden fazla ağa erişilmesi gereken masaüstü durumlara elverişli olmasını sağlar. Bir bağlantı kullanıcıya en fazla 6 ağa erişebilmesini sağlayacak şekilde kurulum süresi önemli ölçüde azaltılır.

Açıklama:


► MPO kaseti, veri merkezleri, depolama alanı ağları ve yerel alan ağları için tasarlanmış yüksek yoğunluklu, önceden sonlandırılmış bir fiber optik sistemdir. Bu yenilikçi sistem kurulum süresini ve yerini azaltabilir, uygulamayı basitleştirebilir: Kaseti takın, kabloları çekin veya yerleştirin ve kabloları kasete takın.
► Cihazlar arasındaki mesafenin birkaç fit veya yüz metre olup veri hızları 100 Mb / s, 1 Gb / s veya hatta 10 Gb / s, MPO fiber optik çözüm mükemmel bir seçimdir.
► MPO kasetleri, 12 veya 24 fiber, multimode (50/125, 50/125 OM3, 62.5 / 125) veya tek modlu versiyonlarda mevcuttur ve SC, LC ile konektörlenmiştir.


Özellikler:


► LC veya SC konnektörlü MPO kasetler optik performansı optimize etmiştir: her kaset için 1,3 dB maksimum Giriş Kaybı ve kaset başına minimum 20 dB (Çok modlu), 55dB (Tek mod) Geri Dönüş Kaybı.
► Her kaset boyutu küçük. Kasetin arka tarafında bir veya iki adet 12-fiber MPO adaptörü bulunur. Kasetin ön tarafında 12 SC simpleks bağlantı noktası veya 6, 12 LC Duplex bağlantı noktası olabilir.

Kısa Açıklama:

Renk Siyah
Ağırlık 0.07KG
Fiber Sayısı 12
Elyaf Türü Tek mod; OS2
Kaset Türü Yüklü
Bağlayıcı MTP - SC / APC

Teknik veri:

MADDE ÖZELLİKLERİ
Çalışma Sıcaklığı -20 ℃ ~ + 55 ℃
Depolama sıcaklığı -20 ℃ ~ + 60 ℃
Bağıl nem ≤% 85 (+30)
Hava basıncı 70kPa ~ 106kPa

Malzeme SPCC (soğuk haddelenmiş çelik sac)
Renk Siyah
(Ön) Adaptör tipi LC Dubleks × 6 Adet
(Ön) Adaptör rengi

Aqua: OM3 / OM4; Bej: OM1 / OM2

Mavi: SM-UPC; Yeşil: SM-APC

(Arka) Adaptör tipi MTP (Tam flanş / Karşılıklı) × 1 Adet
(Arka) Adaptör rengi Siyah
Bağlayıcı A

SM: LC-UPC, 0.9mm veya LC-APC, 0.9mm

MM: LC-UPC, 0.9mm

Bağlayıcı B

SM: MPO / MTP (erkek) -APC-24F

MM: MPO / MTP (erkek) -PC-24F

Yama kablo kutbiyeti TipA
Ağırlık 0,07 kg

Tip Dalga boyu IL Max Modülü
MTP-LC (MM) 850nm / 1300nm 0,50dB
MTP-LC (SM) 1310nm / 1550nm 1,30 dB
MPO-LC (MM) 850nm / 1300nm 0,75dB
MPO-LC (SM) 1310nm / 1550nm 1,50dB

Atölye:

Ulaşımın Sevkıyatı:

Fiber Optik Kablo , Fiber Optik Yama Kabloları , Fiber Optik Bağlayıcı , Fiber Optik Zayıflatıcılar , Fiber Optik PLC Bölücüler , Fiber Optik Terminasyon Kutuları vb. Gibi kaliteli Fiber optik ürünlerin önde gelen profesyonel üreticisi olarak, daha detaylı bilgi lütfen bize serbestçe temas kurun ve Desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)