Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik plc splitter

1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü

Çin 1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü Tedarikçi
1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü Tedarikçi 1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü Tedarikçi 1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü Tedarikçi 1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü Tedarikçi

Büyük resim :  1 x 8 Oranı ve SC APC Konnektörü ile Engelsiz Fiber Optik PLC Bölücü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCEED
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: PLCSB1X8

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Istek üzerine ADEDI Olarak 1 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 adet / plastik tepsi, 1 adet / hediye kutusu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: ayda 8000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
PLC Bölücü Tipi: Blockless Bölme oranı: 1x8
Bağlayıcı türü: SC APC PLC Uygulaması: Kolayca fiber kabin içine monte edilebilir
PLC Çalışma Dalgaboyu: ~ 1650 1260 PDL: 0,3 dB
Ekleme kaybı: Tipik 10.2 dB Yönsel: > 55 dB
Vurgulamak:

fiber optics splitter

,

fiber optic coupler splitter

1x8 Oranı & SC APC Konnektörlü, Bloksuz Fiber Optik PLC Splitter

Bloksuz Tip Fiber Optik PLC Splitter, Sigortalı Fiber Splitter

PLC Splitter Özellikleri

Çin Fiber Optik Şirketi 4G ila 5G arasında geçiş gereken ürünler için profesyonel bir Fiber Montaj üreticisidir.

Biz Shenzhen City, Çin 10 yılı aşkın bir iş geçmişi ile yer.

Fiber Optik PLC Ayırıcı, Ekleme Tipi veya Kaset Tipi, burada kesinlikle tanıtılmıştır.

Güçlü noktalar

1 İhtiyacınız kadar profesyonel
2 Hızlı kurşun zamanı
3 Uzun vadeli satış sonrası hizmetler
4 Düşük ekleme kaybı ve düşük PDL
5 Yüksek kanal sayar
6 Olağanüstü güvenilirlik ve kararlılık
7 Geniş çalışma dalgaboyu
8 Geniş çalışma sıcaklığı
9 Kolay kurulum için kompakt tasarım

Özellikler

Parametre Liman Yapılandırması
1x8
Fiber türü SMF-28e veya müşteri belirtilmiş
Çalışma dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
Ekleme Kaybı (dB) Tipik 10.2
maksimum 10.7
Kayıp Düzgünlüğü (dB) maksimum 0.8
Geri Dönüş kaybı (dB) Min 50
PDL (dB) maksimum 0.3
Yönelme (dB) Min 55
Dalgaboyu Bağımlı Kayıp (dB) maksimum 0.3
Sıcaklık Bağımlı Kaybı (-40 ~ + 85C) maksimum 0.5
Çalışma Sıcaklığı (C) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (C) -40 ~ 85

Uygulamalar

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)