Shenzhen Comunications Epuipment Co, LTD Aşan
(Sino Fiber Optik A.Ş., Limited)

Dünya Çapında Fiber Optik Ürünlerin 10 Yıllık Deneyimi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik plc splitter

SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme

Sertifika
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
iyi kalite Fiber optik Patch kablosu satış için
Bize her zaman destek veren iyi bir ekip var ve kaliteli parçalar yerel olarak daha fazla müşteri kazanmamıza yardımcı oluyor.

—— Frank Yuit

SINO ile çalışmaya devam ediyoruz, çünkü profesyonel ekibe sahipler ve odaklanmaya çalıştığımız fiyatlandırmaya güveniyorlar, size destek olan herkese teşekkürler.

—— Mary Sarah

5 yıldan fazla birlikte birlikte çalıştık ve her bir sorun oldu, Çinliler her zaman onlara tutarken doğru olduklarını söylüyor, kesinlikle yararlı.

—— William Johnson

Ben sohbet şimdi

SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme

Çin SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme Tedarikçi
SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme Tedarikçi SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme Tedarikçi SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme Tedarikçi SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme Tedarikçi

Büyük resim :  SC PC Konnektörü ile Fiber Optik PLC Splitter 1260 ~ 1650 Çalışma Dalgaboyu Ekleme

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: EXCEED
Sertifika: UL; SGS; ROHS
Model numarası: PLCSI1X8SP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Istek üzerine ADEDI Olarak 1 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 10 veya 20 adet / plastik tepsi, 1 adet / hediye kutusu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: ayda 8000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
PLC Bölücü Tipi: Ekle türü Bölme oranı: 1x8 Oran
Bağlayıcı türü: SC PC veya isteğiniz gibi aynı PLC Uygulaması: Fiber kabin içinde kolayca monte edilen kompakt yapı
PLC Çalışma Dalgaboyu: ~ 1650 1260 PDL: 0,3 dB
Ekleme kaybı: Tipik 10.2 dB Yönsel: > 55 dB
Vurgulamak:

fiber optics splitter

,

fiber optic coupler splitter

Splittting için SC PC Konnektörlü Fiber Optik Fiş Tipi 1: 8 Oranı

Fiş Tipi veya Ekleme Tipi Fiber Optik PLC Ayırıcı

Giriş ve Tanım

Kaset tipi PLC ayırıcı modülünü yapılandırılmış donanımda merkezi optik ayırma özelliğine sahip ağa uygulanan, optik fiberlerin kapasite genişletme işlemlerini gerçekleştiren, gövdeye ve optik ayırıcıdan oluşur. Genel dağıtım kabinine, ağ dolabına ve açık çerçeveye monte edilebilir.

Özellikler Uygulamalar
Düşük ekleme kaybı ve düşük PDL FTTX sistemi
Yüksek kanal sayar LAN, WAN ve Metro ağları
Olağanüstü güvenilirlik ve kararlılık Analog / Didital pasif optik ağlar CATV ağları
Geniş çalışma dalgaboyu Fiber optik sistemlerde diğer uygulamalar
Geniş çalışma sıcaklığı
Kompakt tasarım

Özellikler

Parametre Liman Yapılandırması
1x8 1x16 1x32 1x64
Fiber türü SMF-28e veya müşteri belirtilmiş
Çalışma dalgaboyu (nm) ~ 1650 1260
Ekleme Kaybı (dB) Tipik 10.0 13.0 16.0 19.5
maksimum 10.5 13.5 16.9 21,0
Kayıp Düzgünlüğü (dB) maksimum 0.8 1.2 1.5 2.5
Geri Dönüş kaybı (dB) Min 50 50 50 50
PDL (dB) maksimum 0.3 0.3 0.3 0.4
Yönelme (dB) Min 55 55 55 55
Dalgaboyu Bağımlı Kayıp (dB) maksimum 0.3 0.5 0.5 0.8
Sıcaklık Bağımlı Kaybı (-40 ~ + 85C) maksimum 0.5 0.8 0.8 1.0
Çalışma Sıcaklığı (C) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (C) -40 ~ 85

Bağlantı Şeması

Montaj detayları

teftiş

İletişim bilgileri
Sino Fibre Optic Co.,Limited

İlgili kişi: SINO

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)